אודות

 Happiness Training הוקם אל ידי ג'ף גורדון.ג'ף בעל רקע של תיאטרון קהילתי,דרמה טרפיה וליצנות רפואית. מעל עשרים שנות ניסיון בהדרכה במסגרות שונות מהמגזר הציבורי ועד לעסקי.

אחרי שעלה לארץ מאנגליה הוא יזם פרויקט T.I.E  שעזר לתלמידי תיכון לשפר את האנגלית המדוברת בזמן שהם עוסקים בנושאים חברתיים.
מספר שנים לאחר מכן הקים את החברה "כל העולם במה" שהתמקדה  בשיפור התקשורת הבין אישית, ובפרזנטציה ובמכירה במקום העבודה.

בשנים אחרונות הוא עבד בעמותת האיגוד הליצנים הרפואיים בארץ, פיתח והנחה הכשרה של מאות אנשים, והקים וריכז רשת של מועדוני שמחה שעודדה את הליצנים הרופאים להתנדב בפרויקטים קהילתיים.
ג'ף פיתח יחד עם קולגה טיפול חדשני עבור נגמלים מסמים ואלכוהול המוכרת על ידי משרד הרווחה.
בשל ההתפתחות בשנים האחרונות בתחום הפסיכולוגיה החיובית והמגעים האישיים עם  חברות שמשקיעות ב' שמחה במקום העבודה' (בעיקר בIOpener באנגליה ) החליט, ג'ף, להקים חברה שמטרתה להגביר את השמחהבפרט ובחברה כולה.
 הקליינטים שג'ף עבד איתם בפרויקטים  בעבר כוללים את משרד החינוך ,משרד הרווחה,הסוכנות היהודית,צה"ל,חברת המתנסים ,אקי"ם ,איל"ן,אנוש,אלו"ט,אלי"ן,ניצן,בנק הפועלים,המשביר לצרכן,תנובה,שטראוסAPPLIEDMATERIALS,INTEL,HP ומספר עסקים קטנים....
בשילוב של הכישורים התקשורתיים הדינמיים שלו בתור שחקן\ליצן וכישורי ההקשבה והאמפתיה שלו כטרפיסט יחד עם כישורי ההוראה, האימון וההדרכה שלו כמנחה סדנאות וקורסים, הוא מספק הרצאות וסדנאות עבור  Happiness Training  שהן יצירתיות, מהנות ומעוררות השראה, המאפשרות שינויים חיוביים שדרושים כל כך במקומות העבודה הלחוצים של ימינו. 
 
Everyone wants to be happy but most people are doing everything but being happy,
People need guidance."


 

 

קח צעד אחד קדימה לקראת חיים שמחים יותר

:שם
:טלפון
:דוא"ל
:הערות